Producenci
Dahua Technology DH-HAC HAC-HFW1231TM-I8-A-0360B kamera przemysłowa Pocisk Kamera bezpieczeństwa CCTV Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Sufit / ściana / słup
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Bullet (shape) |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 90,7 mm |
| Wysokość produktu | 90,4 mm |
| Szerokość produktu | 240,7 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Zakres dynamiczny | 65 dB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,002 lx |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość migawki | 1/25 s–1/100,000 |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Efektywna rozdzielczość aparatu | 2 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Maska prywatności | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 960 x 576 960 x 480 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 4 |
| Wykrywanie odległości | 110,3 m |
| Określanie odległości | 11 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Rozpoznawanie odległości | 22,1 m |
| Obserwuj odległość | 44,1 m |
Gwarancja 24 miesiące