Producenci
Dahua Technology DH-SD22204DB-GC kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa CCTV Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Sufit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Kopuła |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy | 7 W |
| Pobór mocy (max) | 9 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 600 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Średnica | 12,2 cm |
| Wysokość produktu | 88,9 mm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Tryby PTZ | 8-turowy Kolejność ustawień |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| PTZ | Tak |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Protokoły PTZ | Pelco-P/D |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 50 dB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Porty RS-485 | 1 |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,0005 lx |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Szybkość pochylenia | 60 °/s |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna ATW Ręczny Wewnętrzna |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Prędkość przesuwania | 100 °/s |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Prędkość wstępna | 100 °/s |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 117.7° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 53.4° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 99.1° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 352 x 240 704 x 576 1280 x 720 (HD 720) 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 288 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 448K - 8192Kbps, 5120K - 10240Kbps |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.264B H.264+ H.264H H.265+ H.265 H.264 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Transmisja wideo | Tak |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości | 15,2 m |
| Wykrywanie odległości | 151,7 m |
| Zoom optyczny | 4x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Rozpoznawanie odległości | 30,3 m |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 11 mm |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Obserwuj odległość | 59,9 m |
Gwarancja 24 miesiące