Producenci
Dahua Technology DH-SD29404DB-GNY kamera przemysłowa Kopułowa Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2560 x 1440 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Liczba przesyłanych obrazów | 3 |
| Konstrukcja | |
| Paroodporny | Tak |
| Układ | Kopuła |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5 W |
| Pobór mocy (max) | 10 W |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 117,4 mm |
| Średnica | 13,2 cm |
| Waga produktu | 713 g |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Zaginiony obiekt Potykacz Wykrywanie twarzy Opuszczony obiekt |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS, DSS |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Zgodność operacyjna klientów | CGI; SDK; ONVIF (Profile S&G&T); P2P |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Protokoły PTZ | DH-SD |
| Tryby PTZ | 5 wzór 5 Scan 8-turowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| PTZ | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kodeki audio | G.711a; G.711Mu; G.726; MPEG2-Layer2; G722.1; PCM |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | RJ-45 |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,0005 lx |
| Szybkość pochylenia | 60 °/s |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Wewnętrzna Naturalny Ręczny Sodium lamp Street lamp |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Prędkość wstępna | 100 °/s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Liczba ustawień (preset) | 300 |
| Predefiniowana prędkość przechylenia | 60 °/s |
| Prędkość przesuwania | 100 °/s |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane przeglądarki | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 50 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H264: 24 Kbps–13056 Kbps H265: 9 Kbps–7936 Kbps |
| Formaty kompresji | H.264H H.265 H.264 M-JPEG H.264+ H.264B H.265+ |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Automatyczna regulacja wzmocnienia (ARW) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 960 704 x 480 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2560 x 1440 352 x 288 352 x 240 704 x 576 |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Określanie odległości | 17 m |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,5 m |
| Zoom optyczny | 4x |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Wykrywanie odległości | 171 m |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Obserwuj odległość | 67 m |
| Rozpoznawanie odległości | 34 m |
| Długość ogniskowa | 2.8 - 12 mm |
Gwarancja 24 miesiące