Producenci
Dahua Technology HAC-HDW1200T-Z Douszne Kamera bezpieczeństwa CCTV Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporny |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Kopuła |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 6,9 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Waga produktu | 570 g |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Obsługa języków | Rosyjski koreańska Polski Włoski Portugalski Francuska Hiszpański Japońska Niemiecki Angielski Chińska uproszczona |
| Liczba języków | 11 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 720 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Balans bieli | Automatyczna Ręczny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 105,9° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Video | |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Smart IR | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| System obiektywów | |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,2 m |
| Ostrość | Zmotoryzowana |
| Maksymalna przesłona | 1,8 |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 12 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące