Producenci
Dahua Technology LTV65-SD400 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny 330 cd/m2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Standard VESA | Tak |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 111 W |
| Pobór mocy (max) | 160 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100~240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 111 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 111 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez podstawy) | 89 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 833 mm |
| Waga (z podstawą) | 15 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1445 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | EAC3 HEAAC / MPEG AC3 AAC |
| Format kompresji zdjęć | WBMP BMP PNG JPEG HEIF GIF |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 HEVC/H.265 MPEG4 MPEG2 H.264 VP9 VP8 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 938 mm |
| Szerokość opakowania | 1588 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,8 kg |
| Wysokość opakowania | 152 mm |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ podświetlenia LED | Direct-LED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 6000:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6,5 ms |
| Jasność | 330 cd/m2 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście PC (D-Sub) | Nie |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wspólny interfejs | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Moduł CI+ | Nie |
| Smart TV | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 11 |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące