Producenci
Dahua Technology Lite DH-HAC-HDW1200M Douszne Kamera bezpieczeństwa CCTV Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Kopuła |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporny |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 3,3 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 270 g |
| Wysokość produktu | 79,4 mm |
| Średnica | 9,34 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługa języków | Włoski Chińska uproszczona Francuska Hiszpański Niemiecki Angielski Rosyjski koreańska Polski Portugalski |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Liczba języków | 11 |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 340 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Szybkość migawki | 1/25 - 1/100000 s |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,02 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 87.5° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 12 |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 25 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Smart IR | Tak |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości | 5 m |
| Rozpoznawanie odległości | 11 m |
| Wykrywanie odległości | 53 m |
| Obserwuj odległość | 21 m |
| Maksymalna przesłona | 1,85 |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,5 m |
Gwarancja 24 miesiące