Producenci
Dahua Technology Lite DH-HAC-HDW1509TP-IL-A kamera przemysłowa Kulisty Kamera bezpieczeństwa CCTV Zewnętrzna 2880 x 1620 px Sufit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Kulisty |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 5,7 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 139 mm |
| Waga produktu | 490 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 660 g |
| Wysokość produktu | 93,6 mm |
| Szerokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość opakowania | 137 mm |
| Średnica | 10,6 cm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Wykrywanie pożaru | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kanały wejściowe audio | 1 kan. |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Balans bieli | Automatyczna AWC |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość migawki | 1/3 s–1/100000 s |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 131° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 131° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 57° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0,0001 lx |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 111° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Smart IR | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 2880 x 1620 960 x 576 960 x 480 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1 |
| Rozpoznawanie odległości | 15,6 m |
| Cyfrowy zoom | 4x |
| Obserwuj odległość | 31,2 m |
| Wykrywanie odległości | 78 m |
| Określanie odległości | 7,8 m |
Gwarancja 24 miesiące