Producenci
Dahua Technology Lite HAC-HDW1239T(-A)-LED Douszne Kamera bezpieczeństwa HDCVI Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5,1 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 460 g |
| Wysokość produktu | 93,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 580 g |
| Średnica | 10,6 cm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa HDCVI |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryby pracy | AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Zespolony sygnał wizji | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 127° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 107° |
| Min. Oświetlenie | 0,001 lx |
| Szybkość migawki | 1/3 s–1/100000 |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Video | |
| Nagrywanie w kolorze | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 960 x 576 1920 x 1080 (HD 1080) 960 x 480 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Redukcja hałasu | Tak |
| System obiektywów | |
| Wykrywanie odległości | 43,9 m |
| Określanie odległości | 4,4 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Obserwuj odległość | 17,5 m |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Rozpoznawanie odległości | 8,8 m |
| Kamera panoramiczna | |
| Liczba obszarów maskowania prywatności (kamera panoramiczna) | 8 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy