Producenci
Dahua Technology Lite HAC-HDW1500T-Z-A-POC Wieżyczka Kamera bezpieczeństwa CCTV Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2880 x 1620 px Sufit / ściana / słup
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Materiał obudowy | Metal |
| Układ | Wieżyczka |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 6,6 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 702 g |
| Waga produktu | 570 g |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 104,8 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Kamera | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 55° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 130° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 107° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 x 1620 px |
| Rozdzielczości PAL | 1/25s–1/100000s |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D |
| Smart IR | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Rozdzielczości NTSC | 1/30s–1/100000s |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.7 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,5 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy