Producenci
Dahua Technology Lite HAC-HFW1231TLM-I6-A-0360B kamera przemysłowa Pocisk Kamera bezpieczeństwa Zewnętrzna 1920 x 1080 px Sufit/Słup
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Pocisk |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit/Słup |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 5,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 76,2 mm |
| Długość produktu | 198,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 450 g |
| Szerokość produktu | 80,2 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Model | Kamera bezpieczeństwa HDCVI |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Tryby pracy | AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Języki menu ekranowego OSD | Polski, angielski, chiński, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, koreański, japoński, rosyjski |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Menu OSD dostępne z poziomu rejestratora (obsługa CoC) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Kanały wejściowe audio | 1 kan. |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 101° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 86° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 46° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Obsługiwane tryby wideo | 576i 480p 1080p |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Smart IR | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 960 x 576 960 x 480 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości | 5,4 m |
| Rozpoznawanie odległości | 10,7 m |
| Obserwuj odległość | 21,5 m |
| Wykrywanie odległości | 53,7 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,1 m |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy