Producenci
Dahua Technology Lite TPC-DF1241-B3F4-DW-S2 kamera przemysłowa Wieżyczka Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2336 x 1752 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Wieżyczka |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 13 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy | 6,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1,2 A |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 12,2 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Ochrona | |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTPS; HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; IPv4/v6; SNMP; QoS; UPnP; NTP |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba użytkowników | 10 użyt. |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 µ-law G.711 A-law PCM |
| Kanały wejściowe audio | 1 kan. |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Porty RS-485 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Min. Oświetlenie | 0,05 lx |
| Szybkość migawki | 1/30000 - 1 s |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Wewnętrzna Naturalny Ręczny Street lamp |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Rozmiar piksela kamery | 12 µm |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 94° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 72° |
| Zakres fal reakcji | 8 - 14 µm |
| Matryca światłoczuła | |
| Efektywna rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 256 x 192 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ czujnika (moduł termiczny) | Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Formaty kompresji | H.264H H.264M H.264B H.265 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 704 x 576 1280 x 960 1024 x 768 (XGA) 352 x 288 640 x 480 (VGA) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Odświeżanie klatek termicznych (NTSC) | 50 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 2336 x 1752 px |
| Odświeżanie klatek termicznych (PAL) | 60 Hz |
| System obiektywów | |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Maksymalna przesłona | 1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość ogniskowa | 4 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
Gwarancja 24 miesiące