Producenci
Dahua Technology NVR4104-4KS3 1U Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Moc | |
| Pobór mocy | 10 W |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 45,6 mm |
| Szerokość produktu | 204,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,07 kg |
| Głębokość produktu | 206,4 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 261 mm |
| Głębokość opakowania | 96 mm |
| Szerokość opakowania | 364 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 93% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome; IE; Safari; Edge; Firefox |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Multi-screen | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Przepustowość wyjściowa | 80 Mbit/s |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.265+ H.264 H.264+ |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Liczy ludzi | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przepustowość wejściowa | 80 Mbit/s |
| Wejścia kanałów wideo | 4 kan. |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 µ-law G.711 A-law PCM G.726 |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 1 |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Dysk twardy | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 20 TB |
Gwarancja 24 miesiące