Producenci
Dahua Technology NVR4416-16P-EI Sieciowy Rejestrator Wideo (NVR) 1.5U Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1.5U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 -240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 150 W |
| Pobór mocy | 10 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 25,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,82 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,78 kg |
| Głębokość opakowania | 499 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 415,6 mm |
| Wysokość opakowania | 211 mm |
| Szerokość opakowania | 529 mm |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 93% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome; IE9; Firefox |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 M-JPEG H.265+ H.264 H.264+ |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Kanały wejścia alarmu | 16 |
| Wejścia kanałów wideo | 16 kan. |
| Kanały wyjścia alarmu | 4 |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 PCM G.711 A-law G.711 μ-law |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 16 |
| Port RS-232 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Dysk twardy | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
Gwarancja 24 miesiące