Producenci
Dahua Technology NVR5216-8P-I Sieciowy Rejestrator Wideo (NVR) 1U Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 130 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 15,6 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 25,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 327,4 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 H.265 M-JPEG H.265+ H.264+ |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Multi-screen | Tak |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Kanały wejścia alarmu | 4 |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nagrywania | Ręczny |
| Wejścia kanałów wideo | 16 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Port RS-232 | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 8 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Dysk twardy | |
| Interfejs HDD | Serial ATA III |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
Gwarancja 24 miesiące