Producenci
Dahua Technology PFA162 akcesoria do kamer monitoringowych Obudowa i mocowanie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Obudowa i mocowanie |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Wysokość produktu | 98,8 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Maksymalny udźwig | 6 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299020 |
Gwarancja 24 miesiące