Producenci
Dahua Technology PFA6400S Skrzynka przyłączeniowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium, SECC |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Model | Skrzynka przyłączeniowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 130,7 mm |
| Wysokość produktu | 248 mm |
| Szerokość produktu | 279,2 mm |
| Waga produktu | 3,38 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 366 mm |
| Wysokość opakowania | 298 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 183 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,86 kg |
| Ergonomia | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Maksymalny udźwig | 8000 kg |
Gwarancja 24 miesiące