Producenci
Dahua Technology PFB202W akcesoria do kamer monitoringowych Oprawa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Model | Oprawa |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Waga produktu | 570 g |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Ergonomia | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Gwint | 1/2" |
| Maksymalny udźwig | 1 kg |
Gwarancja 24 miesiące