Producenci
Dahua Technology PFH610N-H akcesoria do kamer monitoringowych Budownictwo mieszkaniowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporna |
| Model | Budownictwo mieszkaniowe |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 24 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Wewnętrzna szerokość | 90 mm |
| Szerokość produktu | 164 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 8,3 cm |
| Głębokość produktu | 404 mm |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Wymiary okna (SxW) | 80 x 100 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 255 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Ergonomia | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Brak gwarancji