Producenci
Dahua Technology Pro DH-HAC-HDW2501T-A Kamera bezpieczeństwa CCTV Zewnętrzna Douszne 2592 x 1944 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Kopuła |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy (max) | 7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 99,2 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 630 g |
| Średnica | 10,6 cm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa CCTV |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Kamera | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/4 - 1/100000, 1/3 - 1/100000 s |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Balans bieli | Ręczny Automatyczna |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 50 m |
| Video | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Ostrość | Zmotoryzowany/ręczny |
Gwarancja 24 miesiące