Producenci
Dahua Technology Pro DH-IPC-HDBW5442E-ZE Kopułowa Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2688 x 1520 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporny Wandaloodporna |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Paroodporny | Tak |
| Układ | Kopuła |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC, PoE |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Pobór mocy (max) | 12,4 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 950 g |
| Wysokość produktu | 117,9 mm |
| Średnica | 15,9 cm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Zaginiony obiekt Opuszczony obiekt Liczenie ludzi Wtargnięcie Zmiana scen Potykacz Wykrywanie twarzy |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Kodeki audio | G.711a, G.711Mu, G726, AAC, G.723 |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 65° |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt obrotu | 355° |
| Min. Oświetlenie | 0,003 lx |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 114° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 62° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Ilość diod oświetlenia | 3 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Smart IR | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2560 x 1440 352 x 240 704 x 576 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) 1280 x 960 2688 x 1520 704 x 480 352 x 288 |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Ilość klatek | 25 fps |
| Maska prywatności | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 - 8192Kbps; H.265: 19 - 8192Kbps |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości (szerokie) | 6 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 26 m |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 12 mm |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 12 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,2 m |
| Maksymalna przesłona | 1,8 |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 58 m |
| Określanie odległości (tele) | 13 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 23 m |
| Wykrywanie odległości (tele) | 131 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 52 m |
| Ostrość | Zmotoryzowana |
| Liczba soczewek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące