Producenci
Dahua Technology Pro DH-IPC-HDBW5541E-ZE Kopułowa Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2592 x 1944 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Paroodporny | Tak |
| Układ | Kopuła |
| Cechy zabezpieczeń | Wandaloodporna Odporny na kurz Wodoodporny |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Kod IK | IK10 |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 12,4 W |
| Napięcie wejściowe AC | 24 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC, PoE |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 11,6 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 117,9 mm |
| Średnica | 15,9 cm |
| Waga produktu | 950 g |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz Opuszczony obiekt Przekraczać granicę Zaginiony obiekt Wykrywanie twarzy Wtargnięcie Zmiana scen |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP;SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPv4/v6; SNMP; QoS; UPnP; NTP |
| Wydajność | |
| Funkcja liczenia osób | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Kodeki audio | G.711a, G.711Mu, G726, AAC, G.723 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 100° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 72° |
| Kąt obrotu | 355° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 65° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Balans bieli | Zewnętrzna Automatyczna Naturalny Ręczny |
| Min. Oświetlenie | 0,01 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 3 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Video | |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 352 x 240 704 x 576 2592 x 1944 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 1280 x 960 704 x 480 352 x 288 640 x 480 (VGA) 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| Maksymalna rozdzielczość | 2592 x 1944 px |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Maska prywatności | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.264+ H.265+ H.265 H.264 |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 - 8192Kbps; H.265: 19 - 7424Kbps |
| Transmisja wideo | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 13.5 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Wykrywanie odległości (tele) | 212 m |
| Zoom optyczny | 5x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1,5 |
| Określanie odległości (tele) | 21 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 13 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 85 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 64 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,8 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 6 m |
| Ostrość | Zmotoryzowana |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 26 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 42 m |
Gwarancja 24 miesiące