Producenci
Dahua Technology SD4D425MB-HNR kamera przemysłowa Kopułowa Kamera bezpieczeństwa IP Zewnętrzna 2560 x 1440 px Sufit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Typ mocowania | Sufit |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy | 23 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 270,4 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Klasyfikacja alarmów ludzkich Opuszczony obiekt Szybki ruch Wykrywanie przekroczenia linii Wykrywanie kręcenia się w pobliżu Detekcja zgromadzenia ludzi Wykrywanie parkowania Śledzenie powiązań Wtargnięcie Zaginiony obiekt Wykrywanie przekroczenia ogrodzenia |
| Cechy zarządzania | |
| Oprogramowanie do zarządzania | DMSS; DSS Pro |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci ROM | 4000 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Ręczny Street lamp Zewnętrzna ATW Światło naturalne Sodium lamp Wewnętrzna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 90° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | STARVIS CMOS |
| Video | |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 352 x 240 704 x 576 640 x 480 (VGA) 1280 x 720 352 x 288 704 x 480 1280 x 960 1920 x 1080 2304 x 1296 |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Formaty kompresji | H.264H M-JPEG H.264M Smart H.264+ Smart H.265+ H.264B H.265 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| 3D NR (Redukcja szumu 3D) | Tak |
| Zoom optyczny | 25x |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Maska prywatności | Tak |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Stosunek sygnału do szumu | -55 dB |
| Elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) | Tak |
| 2D NR (Redukcja szumu 2D) | Tak |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 3,6 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 36 miesięcy