Producenci
Dahua Technology TC39 stacja dokująca Tablet/Smartfon/Laptop Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 5 A |
| Napięcie wejściowe DC | 20 V |
| Pobór mocy (max) | 100 W |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 95 g |
| Wysokość produktu | 17,5 mm |
| Głębokość produktu | 115,4 mm |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Podstawowy typ urządzenia | Tablet/Smartfon/Laptop |
| Materiały | Aluminium |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 140 g |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjście audio | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ złącza dokowania | USB Type-C |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Hub USB | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące