Producenci
Dahua Technology Ultra-Smart TPC-BF1241-S2 Pocisk Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 2336 x 1752 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Układ | Kula (kształt) |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 14 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy | 8 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 90,4 mm |
| Wysokość produktu | 205,5 mm |
| Szerokość produktu | 90,1 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Ochrona | |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Potykacz |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTPS; HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; IPv4/v6; SNMP; QoS; UPnP; NTP |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Czułość termiczna (NETD) | 40 mK |
| Moduł termiczny | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 187 mm |
| Szerokość opakowania | 138 mm |
| Wysokość opakowania | 279 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 |
| Kanały wejściowe audio | 1 kan. |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Balans bieli | Street lamp Zewnętrzna Automatyczna Wewnętrzna Naturalny Ręczny |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 52° |
| Szybkość migawki | 1/30,000 –1 |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 71.2° |
| Min. Oświetlenie | 0,005 lx |
| Kąt pola widzenia (FOV) (moduł termiczny) | 24 x 18° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ czujnika (moduł termiczny) | Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Efektywna rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 256 x 192 px |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264B H.265+ H.264H M-JPEG H.264M |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.265+ H.264B |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2336 x 1752 px |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Stała ogniskowa (moduł termiczny) | 3,5 mm |
| Numer przysłony (moduł termiczny) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Kamera panoramiczna | |
| Zakres ogniskowych (kamera panoramiczna) | 4 mm |
| Najbliższa odległość ogniskowania (aparat panoramiczny) | 1 m |
Gwarancja 24 miesiące