Producenci
Dahua Technology WizSense DH-IPC-HDBW3441R-ZAS-S2 kamera przemysłowa Kopułowa Kamera bezpieczeństwa IP Zewnętrzna 2688 x 1520 px Sufit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Kopuła |
| Typ mocowania | Sufit |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 2,8 W |
| Pobór mocy (max) | 7,9 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 3,6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 713 g |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Średnica | 12,2 cm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Potykacz |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Lustro | Tak |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 986 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | PCM G.711Mu G.711a G.723 G.726 |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 80° |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Region Street lamp Zewnętrzna Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Kąt obrotu | 355° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 54 - 16° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 104 - 29° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 125 - 33° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Liczba obszarów maskowania prywatności | 4 |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 40 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 3 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 640 x 480 (VGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 288 704 x 480 352 x 240 704 x 576 2048 x 1536 (QXGA) 2560 x 1440 2688 x 1520 1280 x 960 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.264H H.265 H.264 H.264B |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 3 kbps – 8192 kbps |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Transmisja wideo | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości (szerokie) | 6,4 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,8 m |
| Minimalna przesłona | 1,5 |
| Wykrywanie odległości (tele) | 210 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 84 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 12,8 m |
| Określanie odległości (tele) | 21 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 25,6 m |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 13.5 mm |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 42 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 64 m |
Gwarancja 24 miesiące