Producenci
Dahua Technology WizSense DH-SD5A232XA-HNR kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Sufit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kod IK | IK10 |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 20 W |
| Pobór mocy | 12 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 19 cm |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Wysokość produktu | 332 mm |
| Ochrona | |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy |
| Cechy zarządzania | |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS; DSS; DMSS; Easy4ip; IVSS |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| PTZ | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 4096 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Wewnętrzna Sodium lamp Zewnętrzna Automatyczna |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Szybkość pochylenia | 300 °/s |
| Prędkość wstępna | 400 °/s |
| Min. Oświetlenie | 0,0005 lx |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 90° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Formaty kompresji | H.265 H.264+ M-JPEG H.265+ |
| Ilość klatek | 60 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 4,4 |
| Ostrość | Ręczny |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Długość ogniskowa | 4.9 - 156 mm |
| Zoom optyczny | 32x |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
Gwarancja 36 miesięcy