Producenci
Dahua Technology WizSense DH-SD5A445GB-HNR kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Zewnętrzna 2560 x 1440 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Kopuła |
| Kod IK | IK10 |
| Paroodporny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 22 W |
| Pobór mocy | 10 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 24 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Średnica | 19 cm |
| Wysokość produktu | 332 mm |
| Ochrona | |
| Kanały wejścia alarmu | 2 |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Opuszczony obiekt Zaginiony obiekt Wtargnięcie Potykacz Wykrywanie twarzy Wykrywanie pojazdów |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Protokoły PTZ | Pelco-P/D DH-SD |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| PTZ | Tak |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Nagrywanie trasy | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Auto-tracking | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a G.726 G.722.1 G.723 PCM G.711Mu G.729 |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pojemność pamięci ROM | 4000 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 90° |
| Balans bieli | Sodium lamp Zewnętrzna Automatyczna ATW Wewnętrzna Naturalny Ręczny Street lamp |
| Predefiniowana prędkość przechylenia | 300 °/s |
| Min. Oświetlenie | 0,0005 lx |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 1.9 - 65.7° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 2.1 - 73.1° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Prędkość wstępna | 400 °/s |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 1.1 - 39.4° |
| Auto zmiana | Tak |
| Ręczna prędkość pochylenia | 0,1 - 120 °/s |
| Ręczna prędkość obrotu | 0,1 - 300 °/s |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 150 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 640 x 480 (VGA) 352 x 288 2048 x 1536 (QXGA) 704 x 576 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Maska prywatności | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 96 kbps–14848 kbps; H.265: 38 kbps–8960 kbps |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Formaty kompresji | H.265+ H.264B H.265 H.264 H.264+ M-JPEG |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Transmisja wideo | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 3.95 - 177.75 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Liczba soczewek | 1 |
| Zoom optyczny | 45x |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,1 m |
| Określanie odległości | 245,2 m |
| Maksymalna przesłona | 4,95 |
| Rozpoznawanie odległości | 490,3 m |
| Wykrywanie odległości | 2451,7 m |
| Obserwuj odległość | 972,9 m |
Gwarancja 24 miesiące