Producenci
Dahua Technology WizSense IPC-HDBW2449E-S-IL-0280B kamera przemysłowa Kopułowa Kamera bezpieczeństwa IP Zewnętrzna 2688 x 1520 px Sufit / ściana / słup
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kod IK | IK10 |
| Układ | Kopuła |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 7,9 W |
| Pobór mocy | 2,4 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 350 g |
| Średnica | 11 cm |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba użytkowników | 6 użyt. |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; P2P |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a G.726 PCM G.711Mu |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci RAM | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 120° |
| Balans bieli | Street lamp Naturalny Ręczny Region Zewnętrzna Automatyczna |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 54° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt obrotu | 355° |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 101° |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 65° |
| Matryca światłoczuła | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień/biały |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Transmisja wideo | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 kbps–6144 kbps; H.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.264H M-JPEG H.264B |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 960 704 x 480 2688 x 1520 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 2560 x 1440 352 x 240 704 x 576 640 x 480 (VGA) 352 x 288 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Redukcja hałasu | Tak |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości | 6,4 m |
| Wykrywanie odległości | 63,6 m |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Obserwuj odległość | 25,4 m |
| Rozpoznawanie odległości | 12,7 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,1 m |
Gwarancja 24 miesiące