Producenci
Dahua Technology WizSense IPC-HFW2649S-S-IL-0280B kamera przemysłowa Tubowa Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrzna 3288 x 1850 px Zacisk słupowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Zacisk słupowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Tubowa |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 4,4 W |
| Pobór mocy | 2,5 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Długość produktu | 169,8 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 470 g |
| Ochrona | |
| Lustro | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Sieciowa pamięć masowa (NAS) | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 590 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Audio | |
| Obsługiwane formaty audio | PCM G.726 G.711 A-law G.711 μ-law |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Pojemność pamięci RAM | 256 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 112° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 132° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Liczba obszarów maskowania prywatności | 4 |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 61° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0,0007 lx |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna Region Street lamp |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego w kolorze | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Video | |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Formaty kompresji | H.264B M-JPEG H.265 H.264 H.264H |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3288 x 1850 px |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Suma megapikseli | 6 MP |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Ilość klatek | 30 fps |
| System obiektywów | |
| Określanie odległości | 6,1 m |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Obserwuj odległość | 24,5 m |
| Rozpoznawanie odległości | 12,2 m |
| Stała ostrość | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Wykrywanie odległości | 61,2 m |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Gwarancja 24 miesiące