Producenci
Dahua Technology WizSense IPC-HFW3241T-ZAS kamera przemysłowa Pocisk Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Sufit / ściana / słup
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Układ | Pocisk |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 9,4 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,09 kg |
| Głębokość produktu | 75,9 mm |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Waga produktu | 820 g |
| Długość produktu | 244,1 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia, Wykrywanie przekroczenia linii |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wydajność | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wejściowe audio | 1 |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Kodeki dźwiękowe | G.711Mu G.711a G.726 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kąt obrotu | 360° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0,002 lx |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 57° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 108° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 130° |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 1920 x 1080 px |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Prędkość przepływu danych | 3 Kbps–8192 Kbps |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 1280 x 720 (HD 720) 1920 x 1080 (HD 1080) 704 x 480 640 x 480 (VGA) 352 x 288 352 x 240 704 x 576 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Maska prywatności | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Stała szybkość transmisji (CBR), Zmienna szybkość bitowa (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,5 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Obserwowanie odległości (tele) | 61,2 m |
| Określanie odległości (tele) | 15,3 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 4,4 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 30,6 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 44,1 m |
| Wykrywanie odległości (tele) | 153,1 m |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 13.5 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,8 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 8,8 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 17,6 m |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy