Producenci
Dahua Technology WizSense IPC-HFW3841E-AS-0280B kamera przemysłowa Pocisk Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 3840 x 2160 px Sufit / ściana / słup
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / ściana / słup |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Pocisk |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 3,5 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy | 3 W |
| Pobór mocy (max) | 6,3 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 780 g |
| Waga produktu | 590 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość produktu | 70,5 mm |
| Głębokość produktu | 192,7 mm |
| Wysokość produktu | 66,4 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Potykacz |
| Lustro | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 1 kan. |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 G.726 |
| Kanały wejściowe audio | 1 kan. |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 127° |
| Min. Oświetlenie | 0,007 lx |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Tryb niestandardowy Zewnętrzna Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Szybkość migawki | 1/3 – 1/100000 |
| Kąt obrotu | 360° |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Maska prywatności | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 352 x 240 704 x 576 2592 x 1944 2688 x 1520 704 x 480 3072 x 1728 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 2048 x 1536 (QXGA) 3072 x 2048 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 1280 x 960 352 x 288 |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 3 - 8192 kbps |
| Formaty kompresji | M-JPEG H.265 H.264 |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 1 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,4 m |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,4 |
| Kamera panoramiczna | |
| Rozpoznawanie odległości (szeroka) (kamera panoramiczna) | 30 m |
| Odległość wykrywania (szeroka) (kamera panoramiczna) | 30 m |
| Rozpoznaje odległość (szeroka) (kamera panoramiczna) | 30 m |
| Odległość obserwacji (szeroka) (kamera panoramiczna) | 30 m |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy