Producenci
Dahua Technology WizSense IPC-HFW3842T-ZAS Kula (kształt) Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 3840 x 2160 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Kula (kształt) |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Pobór mocy (max) | 8,9 W |
| Pobór mocy | 3,6 W |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 4,4 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 90,7 mm |
| Waga produktu | 820 g |
| Długość produktu | 238,5 mm |
| Szerokość produktu | 90,7 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Kanały wejścia alarmu | 1 |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Ochrona prywatności | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz Wtargnięcie |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Wykrywacz odległości | 189,6 m |
| Rodzaj powiadomienia | Powiadomienie push |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,09 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Obsługiwane formaty audio | G.723 PCM G.726 G.711 A-law |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci RAM | 1000 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,003 lx |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Balans bieli | Region Zewnętrzna Automatyczna Street lamp Naturalny Ręczny |
| Szybkość migawki | 1/100000 s |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 113 - 47° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 133 53° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 60 - 26° |
| Liczba obszarów maskowania prywatności | 4 |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień/biały |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 60 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265+ H.264+ |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 3 kbps–16384 kbps H.265: 3 kbps–16384 kbps |
| Smart IR | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264B MPEG H.264 H.264H |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Rozpoznawanie odległości | 37,9 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Określanie odległości | 19 m |
| Ostrość | Zmotoryzowana |
| Długość ogniskowa | 2.7 - 12 mm |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Wykrywanie odległości | 186,9 m |
| Obserwuj odległość | 75,8 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Gwarancja 24 miesiące