Producenci
Dahua Technology WizSense IPC-HFW3849T1-AS-PV kamera przemysłowa Kula (kształt) Kamera bezpieczeństwa IP Zewnętrzna 3840 x 2160 px Sufit / Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Układ | Kula (kształt) |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 9,7 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Pobór mocy (max) | 8,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Długość produktu | 288,4 mm |
| Głębokość produktu | 84,7 mm |
| Szerokość produktu | 94,4 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz Wtargnięcie |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Lustro | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3af |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,23 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711a PCM G.726 G.711Mu |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 127° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 107° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 56° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Min. Oświetlenie | 0,007 lx |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 352 x 288 704 x 480 3072 x 1728 2688 x 1520 1280 x 960 352 x 240 704 x 576 2592 x 1944 1920 x 1080 (HD 1080) 3072 x 2048 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 |
| Maska prywatności | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 M-JPEG H.265+ H.264+ |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Transmisja wideo | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 3 kbps–8192 kbps |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,4 |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 22,1 m |
| Określanie odległości (tele) | 11 m |
| Wykrywanie odległości (tele) | 110,3 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 44,1 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość stałej ogniskowej | 2,8 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,5 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 87,7 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 35,1 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 8,8 m |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 17,5 m |
Gwarancja 24 miesiące