Producenci
Dahua Technology WizSense SD50225DB-HNY Żarówka Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Sufit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Żarówka |
| Kod IK | IK10 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 24 |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 2,5 A |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 186,2 mm |
| Wysokość produktu | 253 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Ochrona | |
| Sieciowa pamięć masowa (NAS) | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Potykacz Opuszczony obiekt Wykrywanie twarzy Wykrywanie pojazdów |
| Cechy zarządzania | |
| Oprogramowanie do zarządzania | DMSS; DSS Pro |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Metoda strumieniowa | Multicast Unicast |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wydajność | |
| Protokoły PTZ | DH-SD Pelco-P/D |
| Tryby PTZ | 8-turowy 4 próbki |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Nagrywanie trasy | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zakres dynamiczny | 120 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 55 dB |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 μ-law G.723 PCM G.711 A-law G.722.1 G.726 |
| Kanały wejściowe audio | 1.0 kan. |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Szybkość pochylenia | 250 °/s |
| Min. Oświetlenie | 0,0005 lx |
| Kąt obrotu | 180° |
| Predefiniowana prędkość przechylenia | 500 °/s |
| Szybkość migawki | 1/1 - 1/30000 s |
| Prędkość przesuwania | 350 °/s |
| Prędkość wstępna | 500 °/s |
| Balans bieli | Naturalny Ręczny Street lamp Wewnętrzna Lampa sodowa Zewnętrzna Automatyczna |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 33.2 - 1.5° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 58.5 - 2.8° |
| Liczba obszarów maskowania prywatności | 24 |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 67.5 - 3.2° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Nie |
| Video | |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.264H H.264B H.265+ |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja hałasu 2D, Redukcja szumów 3D |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 2048 Kbps–8192 Kbps; H.265: 768 Kbps–6400 Kbps |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obracanie obrazu i odbicie lustrzane | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) 1280 x 720 (HD 720) 1280 x 960 704 x 576 352 x 288 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Obserwuj odległość | 653,8 m |
| Wykrywanie odległości | 1655,2 m |
| Zoom optyczny | 25x |
| Określanie odległości | 165,5 m |
| Rozpoznawanie odległości | 331 m |
| Cyfrowy zoom | 16x |
| Długość ogniskowa | 4.8 - 120 mm |
| Ostrość | Ręczny |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1 m |
| Regulator ostrości | 1.6 - 3.5 |
| Liczba soczewek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące