Producenci
Dahua Technology XVR5104HE-I3 Rejestrator sieci monitoringu, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Procesor | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 4 W |
| Napięcie stałe | 12 V |
| Typ zasilacza | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 256,6 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Waga produktu | 1,31 kg |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Tryb odtwarzania | Wolny Szybki Shuffle Play Next Pauza Powtórz Zatrzymać Poprzedni |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Maska prywatności | Tak |
| PTZ | Tak |
| Liczba kanałów | 4 + 2 (IP) kan. |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Prędkość transmisji danych | 6144 Kbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Obsługa wielu wyświetlaczy | Tak |
| SMD Plus | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Linux |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Wsparcie HDCVI-IoT | Tak |
| Obsługa dwóch strumieni | Tak |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Współpraca z kasami fiskalnymi (POS 2.0) | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość obsługiwanych kamer | 6 Mpix |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Interfejs do nagrywania wideo | HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP |
| P2P | Tak |
| Cyfrowy zoom | Tak |
| Tryby wyświetlania w wielu trybach | 6 4 |
| Formaty kompresji | AI Coding H.265+ H.265 H.264 H.264+ |
| Ochrona perymetryczna | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,77 kg |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejścia kanałów wideo | 4 kan. |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście audio | 4 |
| Kanały wejścia alarmu | 8 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejścia BNC | 4 |
| Wyjście audio | 1 |
| Wyjścia przekaźnikowe | 3 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Dysk twardy | |
| Maks. pojemność HDD | 6 TB |
| Wbudowana pamięć | Nie |
| Interfejs HDD | SATA |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
Gwarancja 24 miesiące