Producenci
Dahua Technology XVR5104HS-I3/T kamera cyfrowa Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie stałe | 12 V |
| Typ zasilacza | DC |
| Pobór mocy | 4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 47,6 mm |
| Waga produktu | 840 g |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 237,9 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; DDNS; P2P |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265 H.264 H.265+ |
| Obsługa dwóch strumieni | Tak |
| PTZ | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Obsługiwane formaty audio | PCM G.711 A-law G.711 μ-law |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Liczba kanałów | 4 kan. |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Pojemność stelaża | 1U |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 344 mm |
| Wysokość opakowania | 287 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,41 kg |
| Głębokość opakowania | 89 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia BNC | 1 |
| Wejście audio | 1 RCA |
| Wejścia kanałów wideo | 4 kan. |
| Wyjście audio | 1 RCA |
| Wejścia BNC | 4 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Dysk twardy | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Maks. pojemność HDD | 16 TB |
| Interfejs HDD | SATA |
Gwarancja 24 miesiące