Producenci
Dahua Technology XVR5116H-4KL-I3/T kamera cyfrowa Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Moc | |
| Napięcie stałe | 12 V |
| Pobór mocy | 15 W |
| Typ zasilacza | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 257,1 mm |
| Waga produktu | 1,39 kg |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, FTP, DDNS, SNMP, P2P |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Kanały wejściowe audio | 16 kan. |
| Tryb odtwarzania | Event Ogólny Instant Tag Smart |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Tryby wyświetlania w wielu trybach | 9 16 36 1 8 4 25 |
| Połączenie USB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Obsługa dwóch strumieni | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law PCM G.711u |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.265+ H.264+ |
| Obsługa wielu wyświetlaczy | Tak |
| Graphical user interface (GUI) | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 119 mm |
| Wysokość opakowania | 311 mm |
| Szerokość opakowania | 374 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,06 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejścia BNC | 16 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wejścia kanałów wideo | 16 kan. |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjścia video RCA | 1 |
| Video | |
| Rozdzielczości wideo | 3840 x 2160 1280 x 720 1920 x 1080 |
| Dysk twardy | |
| Maks. pojemność HDD | 16 TB |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące