Producenci
Dahua Technology XVR5116HS-I3/T kamera cyfrowa Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie stałe | 12 V |
| Typ zasilacza | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 47,6 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Głębokość produktu | 237,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| PTZ | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Obsługa dwóch strumieni | Tak |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Rodzielczość wideo (NTSC) | 30 fps |
| Obsługiwane formaty audio | PCM G.711 A-law G.711 μ-law |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Rodzielczość wideo (PAL) | 25 fps |
| Liczba kanałów | 16 kan. |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Formaty kompresji | H.265+ H.265 H.264 H.264+ |
| Prędkość transmisji danych | 32 Kbit/s |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 333 mm |
| Szerokość opakowania | 89 mm |
| Wysokość opakowania | 315 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Interfejs do nagrywania wideo | HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejścia BNC | 16 |
| Wyjście audio | 1 RCA |
| Wejście audio | 1 RCA |
| Dysk twardy | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Maks. pojemność HDD | 16 TB |
Gwarancja 24 miesiące