Producenci
Dahua Technology XVR5232AN-I3/T kamera cyfrowa Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Moc | |
| Typ zasilacza | DC |
| Napięcie stałe | 12 V |
| Pobór mocy | 16 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 289,6 mm |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4; IPv6; RTSP; UDP; NTP; DHCP; DNS; SMTP; UPnP; IP Filter; FTP; DDNS; SNMP; P2P |
| Wydajność | |
| Tryby wyświetlania w wielu trybach | 1 4 25 9 16 36 8 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Formaty kompresji | H.265 H.264 H.265+ H.264+ |
| Obsługa dwóch strumieni | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Obsługa wielu wyświetlaczy | Tak |
| Prędkość transmisji danych | 6144 Kbit/s |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 μ-law PCM G.711 A-law |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Graphical user interface (GUI) | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 137 mm |
| Wysokość opakowania | 356 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,24 kg |
| Szerokość opakowania | 427 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejścia BNC | 32 |
| Wejścia liniowe (RCA) | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejścia kanałów wideo | 32 kan. |
| Porty RS-485 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjścia linii RCA | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Video | |
| Rozdzielczości wideo | 3840 x 2160 1280 x 720 1280 x 1024 1920 x 1080 |
| Dysk twardy | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Maks. pojemność HDD | 16 TB |
| Interfejs HDD | SATA |
Gwarancja 24 miesiące