Producenci
Dahua Zestaw wideodomofonowy VTO1000J, kamera KTA02
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Opcje montażu | Ściana |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny Biały |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Poliwęglan (PC) |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5 W |
| Napięcie zasilania | 15 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary jednostki zewnętrznej | 131,45 × 46 × 33,8 mm |
| Wymiary jednostki wewnętrznej | 133,9 × 182,7 × 17,7 mm |
| Waga jednostki zewnętrznej | 380 g |
| Waga jednostki wewnętrznej | 0,48 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Dane opakowania | |
| Jednostka wewnętrzna w zestawie | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Jednostka zewnętrzna w zestawie | Tak |
| Moduł montażowy | Tak |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Kamera | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 40° |
| Cyfrowy zakres dynamiki (DWDR) | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie | 70° |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wbudowane diody IR | Tak |
| Megapiksele | 1,3 MP |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Instalacja powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego elektryka. Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec zwarciu elektrycznemu. Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania. |
Gwarancja 36 miesięcy