Producenci
Dalmierz laserowy 40m SMART365 SM-06-01041
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Długość fali | 620 - 690 nm |
| Czas pomiaru | 0,25 s |
| Zakres pomiarowy | 0 - 40 m |
| Liczba zapisów pamięci | 100 |
| Dokładność pomiaru | 0.002 m |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Żywotność baterii | 500 pomiarów |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 72 g |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
Gwarancja 24 miesiące