Producenci
Dangbei Atom projektor danych 1200 ANSI lumenów DLP 1080p (1920x1080) Kompatybilność 3D Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Poziom hałasu | 24 dB |
| Zainstalowany system operacyjny | Google TV |
| Aplikacje wideo | Netflix Amazon Prime Video Hulu Disney+ YouTube |
| Tryby projekcji | Przednie, Tylne |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 80 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 47,5 mm |
| Waga produktu | 1,28 kg |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Smart TV | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pilot zdalnego sterowania | Bluetooth |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| System obiektywów | |
| Przesunięcie | 100% |
| Ostrość | Automatyczna |
| Stosunek padania | 1.2:1 |
| Projektor | |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Technologia projekcji | DLP |
| Jasność projektora | 1200 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Rozmiar matrycy | 8,38 mm (0.33") |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1016 - 4572 mm (40 - 180") |
| Projektor smart | Tak |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Typ matrycy | DMD |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
| Żywotność źródła światła | 30000 h |
Gwarancja 24 miesiące