Producenci
Dangbei N2 projektor danych LCD 1080p (1920x1080) Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Aplikacje wideo | Hulu Disney+ Netflix Amazon Prime Video YouTube |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Zainstalowany system operacyjny | Linux |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Pobór mocy | 105 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 197 mm |
| Wysokość produktu | 207 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Dolby Digital Plus |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 1.26:1 |
| Ostrość | Automatyczna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachować ostrożność podczas użytkowania, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. Nie narażać urządzenia na wilgoć. Nie blokować otworów wentylacyjnych. |
| Projektor | |
| Jasność projektora | 400 ISO lumens |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1143 - 3048 mm (45 - 120") |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Technologia projekcji | LCD |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Korekcja Keystone'a, pion | -20 - 20° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000:1 |
| Projektor smart | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Żywotność źródła światła | 30000 h |
Gwarancja 24 miesiące