Producenci
Datalogic-Czytnik kodów kreskowych 1D Gryphon GM4200/USB/433MHz/czarny/baza/kabel
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Moc | |
| Liczba odsłon za opłatą | 50000 |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2100 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 181 mm |
| Waga produktu | 246 g |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Stopień ochrony IP | IP52 |
| Diody LED | Tak |
| Dane opakowania | |
| Przewody | USB |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Standardowe interfejsy | RF Wireless, USB |
| Częstotliwość (MHz) | 433 Mhz |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skanowanie | |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| tempo czytania (max) | 325 odczytów/s |
| Typ skanera | 1D |
| Kąt odchylenia odczytu | -65 - 65° |
| Regulowany kąt odczytu | -35 - 35° |
Gwarancja 36 miesięcy