Producenci
De Buyer Żelazko Indukcyjna Patelnia Mineralna B 20cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Halogen Indukcja |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Materiały | Żelazo, Stal nierdzewna |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Średnica | 20 cm |
Gwarancja 24 miesiące