Producenci
DeLOCK 62581 zewnętrzna karta graficzna usb 3840 x 2160 px Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Trzymać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące