Producenci
DeWALT DCG440N-XJ szlifierka kątowa 18 cm 2,6 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 54 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Wydajność | |
| Poziom mocy dźwięku | 94 dB |
| Wrzeciono | M14 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 83 dB |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Średnica tarczy szlifierki | 18 cm |
| Poziom wibracji (szlifowanie) | 4,5 m/s² |
| Zawartość opakowania | |
| Dodatkowa rękojeść | Tak |
| Osłona ochronna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS02: Substancje łatwopalne GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Noszenie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak rękawice i okulary ochronne. Produkt zawiera baterie, które przy nieprawidłowej utylizacji mogą być szkodliwe dla środowiska. Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące