Producenci
DeWALT DCG460N-XJ szlifierka kątowa 12,5 cm 9000 RPM 1000 W 1,75 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1000 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 9000 RPM |
| Średnica tarczy szlifierki | 12,5 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które przy nieprawidłowej utylizacji mogą być szkodliwe dla środowiska. Noszenie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak rękawice i okulary ochronne. Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne GHS02: Substancje łatwopalne |
Gwarancja 24 miesiące