Producenci
DeWALT DWS778-QS piła ukośna 4300 RPM 1850 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tryb piły stołowej | Tak |
| Odsysanie pyłu | Tak |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1850 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 615 mm |
| Waga produktu | 17,2 kg |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 465 mm |
| Wydajność | |
| Ustawienia kąta cięcia (lewe) | 50° |
| Max przekrój cięcia (90° x 45°) | 215 x 85 mm |
| Max przekrój cięcia (45° x 45°) | 215 x 58 mm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 4300 RPM |
| Ustawienia kąta cięcia (prawe) | 50° |
| Max przekrój cięcia (45° x 90°) | 215 x 85 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94,2 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 107,2 dB |
| Max przekrój cięcia (90° x 90°) | 305 x 85 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Średnica tarczy | 25 cm |
| Otwór ostrza | 3 cm |
| Zawiera ostrze do piły | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres nachylenia | -48 - 48° |
| Głębokość cięcia (max) | 8,5 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Upewnić się, że produkt jest odpowiednio zamocowany przed użyciem. Używać ochrony oczu i rąk podczas pracy z produktem. |
Gwarancja 24 miesiące