Producenci
Dell Inspiron G5 5505 Ryzen 5 4600H 15.6"FHD 8GB DDR4 SSD512GB RX 5600M 51WHR KB-Backlit Win10 Black 1Y BWOS+1Y CAR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Cache procesora | 8 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Model procesora | 4600H |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | AMD Radeon RX 5600M |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Dyskretny producent GPU | AMD |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Układ pamięci | 2 x 4 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 12,31 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 240 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wysokość (z tyłu) | 2,66 cm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,16 cm |
| Szerokość produktu | 364,5 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Killer |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Killer Wireless-AX 1650x |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,18 x 0,18 mm |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Gęstość pikseli | 141 ppi |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Paleta barw | 45% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | WVA |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza | 35 ms |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3254 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD SDHC SDXC |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 11,4 V |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Czas ładowania | 4 h |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Waga baterii/akumulatora | 210 g |
| Pojemność baterii | 51 Wh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px 0,92 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |